ASK.NAOS - Náš prístup

Pretože každý má právo vedieť viac

Pretože je dôležité vedieť, čo na pokožku nanášame, spoločnosť NAOS vytvorila Ask.NAOS, jedinečnú platformu, ktorá dešifruje zloženie všetkých receptúr produktov značiek BIODERMA, Institut Esthederm a Etat Pur.

 

Pretože sme vám dlžní jednoduché a zrozumiteľné informácie, ktoré nie sú kontroverzné ani nevzbudzujú úzkosť, predstavujeme vám podstatu, úlohu a pôvod každej zložky a zdieľame s vami kľúčové informácie o našich patentoch a technológiách.

Napríklad pri každej zložke do detailov objavíte nasledujúce:
· Jej podstatu: vitamín, rastlinný extrakt, olej, maslo atď.
· Jej pôvod: výťažok z rastlín, minerály, syntéza, biotechnológie atď.
· Jej úlohu: zvlhčovanie, upokojenie, čistenie, gélovanie atď.
 

Pretože Ask.NAOS vyjadruje naše voľby a presvedčenia týkajúce sa zloženia a receptúr, rozhodli sme sa vám vysvetliť náš ekobiologický prístup. Tento jedinečný prístup kombinujujúci biológiu a ekológiu pokožky uplatňujeme už viac ako 40 rokov!

 

Prostredníctvom ekobiológie považujeme pokožku za živý ekosystém zložený zo živých buniek, ktoré neustále reagujú medzi sebou, ako aj so svojím prostredím. Tiež uprednostňujeme čisté, biomimetické, presne dávkované a prirodzene prispôsobiteľné zložky.

 

Našim cieľom je posilniť prirodzené mechanizmy pokožky, aby sme jej pomohli prispôsobiť sa a obnoviť jej rovnovážny stav. Záleží nám na na tom, aby sme porozumeli pôvodu kožných dysfunkcií a aby sme si rovnako vedeli poradiť s ich príčinami a následkami. Napokon inšpiráciu čerpáme zo samotného života a sledujeme, čo príroda robí najlepšie, aby sme vyvinuli riešenia, ktoré fungujú pozitívne a trvalo.

 

Prostredníctvom platformy Ask.Naos sa vás teda snažíme informovať o našich presvedčeniach a znalostiach týkajúcich sa pokožky, jej fungovania a potrieb. Snažíme sa s vami podeliť o naše vedomosti, aby sme vám umožnili porozumieť a zvoliť si to, čo vám vyhovuje najviac. Úplne nezávisle.

 

Pretože sme sa dlhodobo zaviazali k transparentnosti, platforma Ask.NAOS sa bude aktualizovať a dopĺňať v závislosti od zmien v našich receptúrach. Bude sa tiež postupne zavádzať do všetkých krajín, kde spoločnosť NAOS pôsobí.